Finsfera.ua — зручний сервіс онлайн кредитування
В житті кожного є такі моменти, коли потрібна Finsfera. Наші онлайн кредити - це комфорт, швидкість та лояльність.
 • Отримайте гроші протягом 10 хвилин
 • Прозорі умови
 • Без довідок про доходи та поручителів
Кредитний калькулятор
Скільки вам потрібно
4 000,00 ₴
від 500 ₴
до 8000 ₴
Строк платежу
11 днів
від 3 днів
до 30 днів
Ставка від
Сума першого платежу
0,01%
4,40
Сплатити до:
НД, 28 Липня 2024
Поточний розрахунок є попередньою заявкою на кредит з обраними умовами за допомогою цього віджету. Розгляньте детально кредитні продукти та розрахунок вартості на цій сторінці

Кредити без суворої перевірки кредитної історії

Кредит без суворої перевірки кредитної історії та цільового призначення кредитних коштів став зручною послугою мікрофінансових організацій, яка відрізняється від банківського кредитування. Під час оформлення кредиту у банку завжди необхідно вказувати причину отримання позики — ця інформація стає одним з критеріїв ухвалення рішення про кредитування. Співробітники завжди запитують, на які цілі необхідні гроші та оцінюють поважність причини звернення.

 

Отримуючи кредит без перевірок подальшого використання в МФО, можна не повідомляти кредитора про свої плани та вільно витрачати отримані гроші на будь-які потреби. Оформити кредит без відмови та перевірок використання можна на онлайн-сервісі Finsfera, перебуваючи у будь-якій точці України.

Чому не можна взяти мікрозайм без перевірки кредитної історії

Багатьох наших позичальників цікавить питання, чи можна отримати швидкий кредит онлайн на карту без перевірки кредитної історії особливо, якщо її немає або вона має низький рейтинг. Наприклад, взяти кредит без кредитної історії у банку неможливо, адже банківські установи завжди перевіряють історію, щоб ухвалити остаточне рішення про видачу коштів.

 

Отримати мікрозайм без перевірки кредитної історії на Finsfera, як і в будь-якому іншому МФО, що працює офіційно та відповідно до норм закону теж неможливо. Кредитна історія надає більшу частину інформації про платоспроможність клієнта, та на її підставі приймають рішення про схвалення або відмову у видачі позики.

 

В історії вказується інформація про попередні та поточні позики — ці дані враховуються для того, щоб оцінити ризики видачі грошей. Кредит онлайн без перевірки кредитної історії не видається, оскільки організація ризикує видати кошти позичальнику, який вже має невиплачені кредити, отже, у майбутньому у нього можуть виникнути проблеми зі своєчасним погашенням боргу.

 

На Finsfera позики видаються без призначення поручителів, а значить, фінансові зобов'язання повністю приймає сам позичальник. У цьому випадку важлива його платоспроможність, тому кредит без перевірок не може бути виданий. Кожен випадок завжди розглядається індивідуально, і якщо історія має позитивний рейтинг, тобто клієнт повністю виконав усі договірні пункти за минулими позиками, шанси отримати кошти високі.

 

Варто бути уважним при виборі фінансової організації, якщо ви шукаєте спосіб отримати терміновий кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії. Як правило, нові позики без перевірки кі не надаються компаніями, що працюють законно.

 

Отримати кредит на картку без перевірки кредитної історії найчастіше можна лише у близьких знайомих, родичів, друзів на індивідуальних умовах погашення, не звертаючись до банку чи МФО.

 

Чи можна отримати кредит без кредитної історії

 

Також багатьох цікавить питання, чи можливо отримати позику без кредитної історії. Відсутність кредитної історії означає, що позичальник не має даних про кредитну діяльність, які зазвичай ведуться в кредитних бюро.

 

Однак при цьому також оцінюються несплачені штрафи, аліменти, оплата комунальних послуг, які хоч і не є позиками, але формують оцінку клієнта. Велика кількість несплачених штрафів та послуг може сформувати негативну кредитну історію, тому рекомендується перед поданням запиту на мікрокредит без кредитної історії переконатися, що таких боргів немає.

 

Якщо позичальник хоче отримати мікро позику без кредитної історії, значить він ніколи раніше не брав кредити й тільки починає користуватися послугами фінансових організацій. Порожня історія не є причиною відмови у позиці, хоча багато банків оцінюють її відсутність як негативний маркер, адже не можуть перевірити фінансову дисципліну клієнта.

 

На більш гнучкі та спрощені умови оцінювання можна розраховувати в МФО, якщо потрібна мікропозика без суворої перевірки кредитної історії. Якщо похибки у погашенні минулих боргів не надто серйозні, МФО може видати кредит онлайн без надто ретельної та тривалої перевірки кредитної історії.

Кредити без перевірки використання коштів

Отримати кредит без перевірки витрат миттєво можна на нашому сервісі, як тільки у вас виникла потреба у додаткових грошах. Взяти швидку позику на карту без перевірок подальших витрат можна на будь-які потреби:

 

 • Побутові витрати. Взяти кредит швидко без перевірок майбутніх витрат можна в разі, якщо необхідно придбати будівельні матеріали, предмети інтер'єру, меблі, необхідні для облаштування будинку.
 • Підтримка бізнесу. Позика без суворої перевірки кредитної історії часто стає важливою частиною підтримки стартапу або діючого бізнесу. На отримані кошти можна орендувати приміщення, зробити комунальні платежі, замовити послуги транспортних компаній, організувати переїзд, купити офісну техніку, сплатити за послуги позаштатних фахівців.
 • Оплата освіти. Оформити позику онлайн вигідно студентам, які чекають на стипендію, але вже настав час оплатити житло або купити навчальні матеріали. Отримати кредит на картку можна й на звичайні побутові покупки, які необхідні щодня: проїзд, харчування, оплата послуг мобільного зв'язку.
 • Організація свята, відпустки. Взяти кредит без суворої перевірки кредитної історії можна на організацію корпоративу, дня народження або іншого важливого заходу. Якщо не вистачає коштів на оплату івент-послуг, кейтерингу, покупки подарунків, у нас ви можете взяти позику на карту терміново без перевірок їх подальших витрат.
 • Вигідні покупки та вкладення. Отримати позики без перевірок їх переміщення з кредитної картки можна на момент вигідних акцій, розпродажів чи великих знижок. Можливість недорого купити необхідні речі для себе, близьких чи дому випадає не так часто, та якщо на це немає окремого бюджету, ви можете взяти кредит без перевірок витрат на нашому сервісі.
 • Купівля квитків, бронювання житла. Іноді додаткові фінанси потрібні для реалізації майбутніх планів. Це ті випадки, коли потрібно скористатися зручною нагодою, щоб встигнути сплатити гарні місця в поїзді, літаку або замовити комфортне житло для відрядження або відпустки.

Кредит онлайн без перевірок фінансових витрат — переваги співпраці з Finsfera

Отримуючи гроші в кредит без суворої перевірки кредитної історії та цілей їх витрат, ви можете розраховувати на більш підвищену самостійність та конфіденційність. Наші співробітники не мають доступу до вашої кредитної картки та не відстежують витрати. Ви можете вільно розпоряджатися коштами, самостійно контролювати доходи, витрати та строки погашення у межах умов договору. Ваша свобода та самостійність — одна з головних переваг швидких позик без перевірок цільових витрат на Finsfera.

 

Крім того, якщо ви вирішили взяти кредит онлайн без перевірок довідок про доходи та фінансові витрати на нашому сервісі, можете розраховувати на інші зручні умови співпраці:

 

 • Можливість подання заявки 24/7 — ми працюємо цілодобово без вихідних.
 • Щоб зрозуміти, на яку суму та термін взяти мікропозику, можна скористатися калькулятором на сайті.
 • Ви можете взяти кредит онлайн швидко та без перевірок довідок про доходи — офіційне працевлаштування не належить до обов'язкових вимог.
 • Підписання договору проходить віддалено без вашої особистої присутності у нашому офісі, і ви отримуєте його електронну версію.
 • Наші фахівці не дзвонять для узгодження даних та додаткових питань — весь процес відбувається онлайн.
 • У нас можна отримати позику на карту без відмови та без підтвердження платоспроможності родичів і близьких — для видачі грошей не потрібен поручитель.
 • При отриманні першої позики пропонуємо знижку у вигляді користування засобами під 0,01% на день.
 • Є можливість дострокового погашення позики.
 • Пропонуємо кілька варіантів погашення за реквізитами нашої компанії — з особистої картки, через касу банку чи платіжні термінали.

 

Якщо вас цікавить питання, як отримати кредит онлайн без кредитної історії та перевірок великої кількості даних, ви можете зателефонувати за номером гарячої лінії на сайті та отримати детальну усну консультацію наших фахівців.

Хто може взяти швидкий кредит без перевірок цільового використання

Мікропозику на карту без перевірок майбутніх витрат можуть отримати різні категорії позичальників. Важливо лише дотримуватися головних умов, за яких ми співпрацюємо з клієнтами — це досягнення повнолітнього віку, наявність українського громадянства, паспорта та ІПН. Це базові умови, важливі для того, щоб оформити позику без суворих перевірок на карту.

Як оформити кредит на карту без перевірок майбутніх витрат віддалено

Позику можна оформити віддалено, просто зі свого телефону чи ноутбука. Вся процедура від початку до кінця виконується онлайн і для отримання коштів вам не доведеться навіть виходити з дому.

 

 • Щоб отримати онлайн кредит, створіть свій персональний кабінет на сайті або увійдіть до вже існуючого.
 • Вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти для отримання листів та повідомлень про ваш кредит.
 • Кредит можна отримати лише після виконання процедури верифікації та оцінки кредитної історії.
 • Як тільки ваш запит буде отримано, розглянуто та схвалено, потрібно підписати договір з умовами кредитування.
 • Далі ви отримаєте моментальну позику на карту без перевірок довідок про доходи протягом 10-15 хвилин.

 

Взяти позику онлайн на карту стало реально завдяки альтернативним фінансовим організаціям як Finsfera. Якщо банківські послуги не підходять вам з різних причин або поблизу немає банку, якому ви довіряєте, взяти онлайн позику можна на нашому сервісі у будь-який календарний день та час доби.

 

Мікропозика на карту доступна для студентів, підприємців, фрілансерів, неофіційно працевлаштованих позичальників, які не готові збирати документи для банку та потребують швидкого кредитування. Швидкість розгляду заявки та видачі грошей — одна з цінних переваг Finsfera.

 

Ви завжди можете розраховувати на гнучкі умови, можливість керування термінами погашення та розширені можливості при другому та подальших отриманнях позики. При успішному та своєчасному погашенні кредиту ви формуєте позитивну історію, підвищуєте довіру кредитора й водночас отримуєте можливість зайняти набагато більшу суму, ніж уперше.

Ми використовуємо cookie!

На цьому сайті використовуються файли cookie. Вони потрібні, щоб забезпечити клієнтам персоналізований доступ і підвищити результативність від відвідування ресурсу. Це дозволяє нам найбільш ефективно надавати послуги.

Приймаючи умови цієї політики, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie відповідно до них.