Finsfera.ua — зручний сервіс онлайн кредитування
В житті кожного є такі моменти, коли потрібна Finsfera. Наші онлайн кредити - це комфорт, швидкість та лояльність.
 • Отримайте гроші протягом 10 хвилин
 • Прозорі умови
 • Без довідок про доходи та поручителів
Кредитний калькулятор
Скільки вам потрібно
4 000,00 ₴
від 500 ₴
до 8 000 ₴
Строк платежу
11 днів
від 3 днів
до 30 днів*
Ставка від
Сума першого платежу
0,01%
4,40
Сплатити до:
ПТ, 26 Квітня 2024
Поточний розрахунок є попередньою заявкою на кредит з обраними умовами за допомогою цього віджету. Розгляньте детально кредитні продукти та розрахунок вартості на цій сторінці

Довгострокові кредити

Довгостроковий кредит — різновид позики, при якому позичальнику надається тривалий період часу для його погашення. Період виплати позики можна вибрати самостійно, залежно від її суми та відсоткових нарахувань, які потрібно буде сплачувати.

 

Оформити онлайн кредит на карту на довгий термін можна на нашому сервісі на гнучких прозорих умовах, спеціально створених для швидкого отримання грошей.

Чи можливо отримати довгостроковий кредит онлайн

Довгострокові кредити онлайн — популярна послуга, яка стала альтернативою банківським умовам позики. Це означає, що процес подання заявки, розгляду та схвалення позики можна виконати через інтернет, без необхідності особистого відвідування нашого офісу. Отримувати довгострокові кредити онлайн на карту можна всього за кілька хвилин просто з телефону чи ноутбука.

Чим зручно брати кредити на тривалий термін онлайн

 • Зручність. Оформити кредит на довгий термін можна з будь-якої точки України без особистих візитів до офісу. Позичальник може подати заявку на кредит у зручний час, з будь-якого міста, просто через наш сайт.
 • Автоматизований процес. Запити розглядаються автоматично, що прискорює процес ухвалення рішення.
 • Менше вимог до документів. Щоб отримати кредити на довгий термін, необхідний мінімум документів, серед яких паспорт та ІПН. Ми видаємо кредити онлайн на тривалий термін без довідки про доходи та інші документи про фінансовий стан клієнта.
 • Конфіденційність. Щоб отримувати довгострокові кредити на карту, не потрібний телефонний дзвінок, виїзд в офіс нашої компанії або відео-дзвінок. Отримати його можна віддалено, зберігаючи конфіденційність перед співробітниками компанії. Про те, що ви отримаєте довгостроковий кредит на карту не дізнаються ваші близькі, оскільки ми не вимагаємо надання даних про них та не зв'язуємось для уточнення будь-якої інформації.

У яких ситуаціях можна взяти кредит на тривалий термін

Кредит довгостроковий видається у різних ситуаціях, які потребують фінансування. Якщо гроші потрібні терміново: для оплати рахунків, інших боргів, покупок, їх можна швидко та без зайвого клопоту отримати у Finsfera. Це зручне рішення, коли позичальник бере велику суму, але не готовий за місяць виплатити її, тому оформляє послугу розстрочки. Так, отриманий кредит на картку на тривалий термін можна виплачувати частинами без надмірного навантаження на власний бюджет.

 

Важливо пам'ятати, що при розгляді кредиту на тривалий термін необхідно уважно оцінювати свої фінансові можливості з огляду на процентні ставки, щомісячні виплати та інші фінансові зобов'язання, щоб бути впевненим у спроможності погасити борг у строк.

На що можна отримати кредит онлайн на довгий термін

Отримати онлайн кредит на тривалий термін можна для покупки необхідних товарів та послуг. Також він може стати частиною великої суми, яка потрібна для значних вкладень у нерухомість чи бізнес.

 

 • Придбання/оренда нерухомості. Взяти кредити онлайн на довгий термін доречно, щоб додати до суми на купівлю житла чи комерційного приміщення. Також невелика сума може виявитися корисною та необхідною для оплати оренди офісу, квартири або кабінету приватного фахівця.
 • Інвестиції у бізнес. Підприємці беруть довгостроковий кредит на карту онлайн для фінансування стартапів, розширення бізнесу, закупівлі обладнання чи інвестицій у розвиток.
 • Оплата освітиКредит на довготривалий термін покриє витрати на освіту, включаючи оплату курсів, вартість навчальних матеріалів та проживання у гуртожитку.
 • Купівля/ремонт/обслуговування автомобіля. Довгострокову позику можливо додати до суми для придбання машини, її ремонту, обслуговування, купівлі необхідних запчастин.
 • Оплата медичних витрат. Кредит на тривалий термін стане доречним, коли потрібно сплатити за медичні процедури, лікування, послуги санаторію, масажиста, купити препарати.

Хто може взяти кредит на великий термін

На нашому сервісі кожен може взяти мікропозику на довгий термін, якщо відповідає простим умовам кредитування. Ми співпрацюємо з приватними підприємцями, студентами, фрілансерами, офіційно працевлаштованими особами та всіма громадянами України, які досягли повноліття. Щоб отримати позику на довгий термін, важливо мати лише кілька документів для ідентифікації позичальника — паспорт та ІПН.

Чи можна взяти мікропозику на тривалий термін без офіційного працевлаштування

 

Багатьох наших клієнтів цікавить питання, чи можливо взяти кредит на довгий термін, якщо немає офіційного оформлення на роботі. Така можливість є, і ми видаємо кредит на довгий час без довідок про доходи.

 

Для того, щоб взяти довгостроковий кредит, треба лише ретельно оцінити свої фінансові можливості, та мати постійне джерело доходу, яке дозволить своєчасно повернути борг.

Кому дають довгострокові позики без відмови

Щоб отримати довгостроковий кредит онлайн без відмови, необхідно не лише внести дані про себе, а й пройти процедуру їх перевірки. Її виконують наші спеціалісти, оцінюючи кредитну історію позичальника.

 

Взяти кредит на тривалий термін без відмови можуть клієнти з позитивною фінансовою характеристикою за нашими мірками оцінювання:

 

 • Позитивна кредитна історія. Люди з високим кредитним рейтингом, без прострочок за позиками, мають високі шанси на те, щоб взяти кредит на карту на довгий термін.
 • Стабільне джерело доходу. Позичальники, які можуть продемонструвати стабільність доходу та здатність регулярно виплачувати кредитні зобов'язання, можуть отримати кредит онлайн на картку на тривалий термін із швидким схваленням заявки.
 • Перша позика без кредитної історії. Кредит на карту довгостроковий — доступна послуга для всіх позичальників, які вперше звернулися на наш сервіс і ніколи раніше не брали позику. Для таких клієнтів відкрито можливість взяти довгостроковий кредит на карту онлайн без дзвінків зі спеціальною знижкою від нашої компанії у вигляді процентної ставки 0,01%.

 

Взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін стало набагато простіше й швидше, користуючись послугами МФО, адже критерії оцінювання прості та підходять для більшості позичальників. 

Як повертати довгострокові мікропозики: методи та умови

Повернути довгостроковий мікрокредит— значить виплатити суму позики разом із відсотками протягом встановленого періоду часу відповідно до умов кредитного договору.

 

Які є варіанти виплати довгострокових позик онлайн

 

 • Щомісячні платежі. Довготривалий кредит часто оформлюють із можливістю виплати боргу у розстрочку. Позичальник зобов'язаний виплачувати фіксовану суму (щомісячний платіж), яка включає як частину основного боргу, так і відсотки. Ці платежі можуть бути фіксованими або змінюватись в залежності від типу кредиту та умов договору.
 • Автоматичні списання. Це можливість налаштування автоматичних списань із банківського рахунку позичальника для оплати кредиту. Так, мікропозика довгострокова буде сплачена своєчасно, без прострочок, а отже дозволить сформувати позитивну кредитну історію.
 • Оплата достроково. Залежно від умов кредитного договору позичальник може виплатити кредит на довгий термін, взятий онлайн або робити додаткові платежі більш, ніж мінімальний необхідний розмір. Це дозволяє прискорити погашення кредиту. 

 

Як повертати позики на тривалий термін

 

Повернути отриманий довготривалий кредит на карту можна кількома способами. Всі вони прості та доступні на вибір для позичальників:

 

 • Отриманий онлайн кредит на довгий термін можна повернути у такий же спосіб — просто зробивши переказ зі своєї картки за реквізитами компанії.
 • Якщо ви вирішили взяти позику на довгий термін, щоб перевести в готівку і хочете повернути борг так само готівкою, його можна оплатити в касі банку.
 • Отриману позику на тривалий термін на карту можна повернути через термінали "Ibox" або "EasyPay".

Як підготуватися до того, щоб взяти мікрокредит на картку на тривалий термін

Підготовка до того, щоб взяти довгостроковий кредит на картку потребує ретельного планування та оцінки своїх фінансових можливостей. Щоб без відмови взяти позику на тривалий термін та успішно повернути її, варто попередньо оцінити свою фінансову ситуацію:

 

 • Оцініть перспективи прибутків. Насамперед, визначте, скільки грошей вам потрібно та на які цілі. Розрахуйте щомісячні доходи та витрати, щоб зрозуміти, чи можете ви собі дозволити кредит онлайн на тривалий термін з повним чи щомісячним погашенням.
 • Вивчіть різні варіанти позики. Перш ніж отримати позику на довгий термін на карту, скористайтесь онлайн калькулятором на нашому сайті: зверніть увагу увагу на процентні ставки, строки кредиту, комісії та інші умови.
 • Підготуйте потрібні документи. Позики онлайн на карту на довгий термін видаються тільки за наявності паспорта та ІПН. Підготуйте ці документи заздалегідь, щоб прискорити процес подання заявки.
 • Перевірте кредитний рейтинг. Щоб взяти довгостроковий кредит без відмов рекомендується закрити всі попередні борги. Це суттєво підвищить шанси на схвалення нової заявки.
 • Зробіть попередні розрахунки. Використовуйте калькулятор на сайті для розрахунку щомісячних платежів та загальної вартості кредиту на основі вибраних умов. Це допоможе зрозуміти, наскільки тривала позика буде слушною та чи реально буде виплачувати її.
 • Зверніться до фахівців. Якщо у вас є питання або труднощі щодо того, чи брати довгострокові кредити з поганою кредитною історією, не соромтеся звернутися до консультанта нашого сервісу за кредитами. Це дозволить більше дізнатися про можливість отримання мікрокредиту на великий термін у своїй конкретній ситуації.

Як МФО видають позики на тривалий термін

Швидку позику на карту на тривалий термін не завжди виходить взяти у банку, адже умови не передбачають термінового кредитування у день запиту. Потрібно буде пройти процедуру збирання документів, їх розгляду, а іноді й додаткове спілкування зі співробітниками для підтвердження поважності причини кредитування. Саме тому стали вигідними та зручним довгострокові позики у МФО.

 

Чому цей вид послуг став затребуваним та альтернативним?

 

 • МФО дають довгострокові позики у день запиту
 • У МФО можливо взяти довгостроковий кредит з поганою кредитною історією, без особистого відвідування компанії
 • МФО дає позику на тривалий термін без дзвінків від менеджерів
 • Кредит у МФО на тривалий термін можна отримати без поручителя
 • Довгострокові кредити в МФО видаються без офіційного працевлаштування

Ми використовуємо cookie!

На цьому сайті використовуються файли cookie. Вони потрібні, щоб забезпечити клієнтам персоналізований доступ і підвищити результативність від відвідування ресурсу. Це дозволяє нам найбільш ефективно надавати послуги.

Приймаючи умови цієї політики, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie відповідно до них.